konkurs-paczki-faworki

W normalnych czasach pewnie dzisiaj relacjonowalibyśmy Państwu jak to świetnie było podczas kolejnej Biesiady Kół Gospodyń Wiejskich w Podhalance. Jest jak jest i niestety nikt nie ma wpływu na obecną sytuację. Mimo wszystko udało się przeprowadzić konkursy (Najsmaczniejsze faworki i Najsmaczniejsze pączki), które zwykle odbywały się podczas biesiady. A że nasze gospodynie znane są z tego, że nie trzeba ich namawiać ani do zabawy, ani do pomocy, bo zawsze pierwsze się do tego rwą, to wzięło w nich udział aż 10 kół.

Naszym laureatom (bo jest wśród nich 9 pań i 1 pan) nagrody wręczyli wójt Zbigniew Tur i przewodniczący Rady Ryszard Jastrzębski, odwiedzając ich w domach. Korzystając z okazji, że był to Dzień Kobiet, złożyli życzenia nie tylko zwyciężczyniom, ale także wszystkim członkiniom Rady Kobiet.

Najsmaczniejsze faworki:

I miejsce KGW Ołdrzychowice Kł. – 300 zł

II miejsce KGW Kamieniec – 250 zł

III miejsce KGW Krosnowice – 200 zł

Najsmaczniejsze pączki:

I miejsce KGW Jaszkowa Górna – 300 zł

II miejsce KGW Żelazno – 250 zł

III miejsce KGW Bierkowice – 200 zł

Wyróżnienia:

– KGW Boguszyn

– KGW Piszkowice

– KGW Roszyce

– KGW Starków

Nagrody finansowe należy wykorzystać do końca kwietnia, natomiast planowane wydatki każde KGW pisemnie zgłasza do końca marca w biurze promocji (74 64 74 156).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że zawsze można na Was liczyć. Nie mamy zbyt wielu możliwości do spotkań, ale stale o Was pamiętamy i bardzo nam Was brakuje!

 

Polecamy: